дизайн интерьера-

заказать дизайн интерьеров

дизайн квартир

дизайн интерьеровстудия дизайна киев

foxlab interior

GRAND, BRANDED, UNIQUE AND EXPENSIVE INTERIOR

 

Kiev.Ukraine

280m2

2017

Грандіозний, брендовий, неповторний і дорогий інтер'єр двухуровневневих апартаментів 280м2 в Новопечерських Липках в Києві від студії дизайну FoxLab interior демонструє статус і досвідченість їх власників у світі luxury.
Комфортна планування-відкрита, але при цьому розділена вітринами на чотири зони.Студія, без праці перетвориться у відкритий простір, завдяки мобільним перегородок з тонованого скла ..
У центрі холу розташована вражаюча люстра Swarovski, з порога формує відповідний імідж інтер'єру, який насичений меблями і аксесуарами всесвітньо відомого і визнаного зірками шоу-бізнесу, спорту та найуспішнішими людьми, причому не тільки в Європі, але і у всьому світі бренду Visionnaire by Ipe Cavalli.
Кожен предмет Visionnaire - це справжня коштовність, артефакт зі своєю легендою, бренду, що славиться своїм неповторним і вишуканим стилем.
На ноті високої моди в світі інтер'єру, дизайнери створили по-справжньому комфортабельний і функціональний дизайн.
На першому поверсі розміщені: кабінет, гостьова спальня, душова кімната, гардеробна і студія.На другому поверсі розміщена приватна зона:
Простора спальня господарів з ванною і гардеробом, спланована дуже грамотно і комфортно.Мобільная перегородка -Виконаний з тонованого скла, несе в собі функцію ТВ- зони.Прі необхідності, вона просто зсувається і не заважає увазі з панорамних вікон.
Кімната дочки, також з власною ванною і гардеробною кімнатою, виконана в теплих і ніжних тонах.
На другому поверсі також розташована ігрова кімната, яка без проблем трансформується в додаткову спальню.
Особливо увагу в інтер'єрі дизайнери приділили оздоблювальним матеріалам.Мрамор, м'які текстильні панелі, скло, витончені декоративні покриття стін і потолка.В санвузлах застосована плитка провідного виробника Premium Collection Porcelanosa.
Функціональність, автентичність і унікальність-основні принципи, яких дотримувалися дизайнери студії Fox lab interior.
Запрошуємо до перегляду ...