ARTEMIDA

 

Kiev.Ukraine

110m2

 

2017

Бездоганний інтер'єр пентхауса 
Проект "Вище хмар", Кіев.Украіна.2017г
Перебуваючи в цих апартаментах можна відчути себе птахом, що ширяє над містом, відчути повноту життя, піднятися вище над усіма проблемами
залишитися наодинці з відчуттями і почути свої бажання.
Тут доступні самі захоплюючі природні декорації-можна спостерігати надихаючий ранковий світанок, або романтичний
заспокійливий захід, відчути всю міць і силу грози, побути "всередині хмари", побачити круглу веселку або помилуватися неповторним нічним містом.
Для досягнення ефекту "легкості", планування приміщень продумана дизайнерами максимально відкритою, стандартне скління перероблено на панорамні вікна, а радіатори сховані під підлогою. Інтер'єр основних приміщень в білому кольорі змінює тон в залежності від освітлення і кольору неба, а глянцеві поверхні створюють його відображення, завдяки чому утворюється відчуття єдиного цілого з простором за вікнами.
Лаконічність прямих ліній, розбавлена ​​3д панелями, що імітують язики полум'я, а різні сценарії освітлення забезпечують функціональність і атмосферу кожної зони.Автоматіческіе ролети на вікнах, як і висвітлення управляються програмно.
Спальні з вбудованими вбиральнями, виконані в приглушених тонах з "спокійних" матеріалів з теплим освітленням і легкими шторами на вікнах, сприяють повноцінному відпочинку.
У просторому санвузлі-комбінація чорного мармуру з деревом і кам'яної мозаікой.Помімо ванній тут розташована простора душова зі світловим стелею, що імітує натуральне освещеніе.Умивальнік встановлений на подіумі без видимих ​​опор, який знаходиться в одній площині з коробом ванній. Пральня винесена в окрему кімнату.
Запрошуємо до перегляду

ARTEMIDA project from FoxLab interior!
Read more ...